Na tej stronie używamy ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat. Ok, rozumiem
Drakonaria

unikatowa biżuteria Anny Mazoń

Back Lisia magia

Niewielki, ażurowy wisior, pełen zadziwiających detali, zaprojektowany przeze mnie od podstaw ręcznie, wykonany ze srebra pr. 925, zdobiony pięknym kamieniem słonecznym o wielkości 4 mm, lub innym kamieniem (na zdjęciach przykłady z oliwinem, bałtyckim bursztynem i labradorytem). Stanowi część mojej kolekcji symboli, celebrujących naszą więź z Naturą.

Wisiorek przedstawia maleńkiego lisa - zwierzę obecne w wielu kulturach, praktycznie na całym świecie - od Japonii i Chin poczynając, poprzez Indie, obie Ameryki, na wielu krajach Europy kończąc. Lis kojarzony jest często z niezwykłą inteligencją, przebiegłością i umiejętnością przystosowania się do każdej sytuacji. Łączy się go także z umiejętnością rozpoznawania podstępu i szybkością reakcji. Lisy postrzegane są także przez pryzmat swojego ognistego koloru, jako symbol ognia transformacji. Ze względu na częściowo nocny tryb życia bywają kojarzone z pracą ze snami.

Każdy detal tej pracy - sam lisek, maleńkie gwiazdki, magiczny wiatr -zostały wyrzeźbione przeze mnie ręcznie. Wisior oksydowany i polerowany.
Całkowita długość wisiorka razem z ruchomą, rzeźbioną krawatką to 4.5 cm. Szerokość w najszerszym miejscu to 2 cm - jest wizualnie niewielki i niezwykle misterny. Waży 4.9 grama.

Do wisiorka dołączony jest wegański sznurek.
Na życzenie istnieje możliwość wykonania z innym kamieniem.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.


Materiał: Srebro
Kolor: Niebieski, Pomarańczowy, Zielony
Kamienie: Bursztyn, Kamień Słoneczny, Labradoryt, Oliwin
Kolekcja: Z baśni i legend, Zwierzęta
500 zł

Chcesz kupić tę pracę, zamówić podobną lub o coś zapytać?
Lisia magia