Na tej stronie używamy ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat. Ok, rozumiem
Drakonaria

unikatowa biżuteria Anny Mazoń

Back Oko oceanu - mroczni bogowie

Okazały, mroczy, nieco surrealistyczny wisior, wykonany od podstaw ręcznie ze srebra i przepięknych, naturalnych kamieni. Główna kropla to niezwykła kombinacja czekoladowego kamienia księżycowego z tęczowymi wtrąceniami kamienia słonecznego. Dodatkowo wisior zdobią trzy drobne labradoryty - żółty, brzoskwiniowy i fioletowy. Niektóre elementy pracy pokryłam różowym i żółtym złotem. Każdy detal powstał z osobna, tworząc wyjątkową, trójwymiarową kompozycję. Macki, łuski, maleńka ryba, rzeźbione powieki, tęczówka - wszystko to zostało wyrzeźbione całkowicie ręcznie.
Wisior przedstawia stylizowane oko, otoczone intrygującymi ornamentami, przywodzącymi na myśl oceaniczne głębiny, pełne tajemnic, mroku, rodem z dawnych mitów, czy może lovecraftiańskiej prozy...
Wisior został zoksydowany i wypolerowany dla podkreślenia wszystkich detali. Praca sygnowana i oznaczona rokiem wykonania. Prawdziwy unikat, wykonany w jednym egzemplarzu.

Całkowita długość pracy to 7 cm, a szerokość w najszerszym miejscu to 3.5 cm. Wisior zawieszony jest na łańcuszku o długości ok. 50 cm, z możliwością regulacji (dodatkowe 5 cm). Praca zostanie zapakowana w firmowe pudełko. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.


Materiał: Srebro, Złoto
Kolor: Beżowy, Fioletowy, Pomarańczowy, Różowy, Srebrny, Szary, Wielobarwny, Żółty, Złoty
Kamienie: Kamień Księżycowy, Kamień Słoneczny, Labradoryt
Kolekcja: W oku patrzącego
2400 zł

Chcesz kupić tę pracę, zamówić podobną lub o coś zapytać?
Oko oceanu - mroczni bogowie