Na tej stronie używamy ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat. Ok, rozumiem
Drakonaria

unikatowa biżuteria Anny Mazoń

Back Potrójna Bogini w kwiatach

Niewielki wisiorek, zaprojektowany przeze mnie od podstaw, przedstawiający symbol Potrójnej Bogini - Księżyc rosnący, w pełni i malejący - najczęściej interpretowany jako trzy fazy życia kobiety, trzy twarze Bogini - dziewica/panna, matka i mądra starucha. Praca wykonana ze srebra pr. 925, zdobiona mnóstwem niesamowicie szczegółowych, maleńkich kwiatów i kamieniem (kamieniem księżycowym lub innym do wyboru - na ostatnim zdjęciu labradoryt).

Praca oksydowana i polerowana dla podkreślenia zadziwiających detali. Wisior stanowi część mojej kolekcji symboli celebrujących naszą więź z Naturą.
Całkowita długość wisiorka razem z ruchomą krawatką to 2.5 cm. Maksymalna szerokość (od czubka jednego półksiężyca do czubka półksiężyca po drugiej stronie) to 3.5 cm. Centralna części pracy, pokryta kwiatami mierzy zaledwie 1.5 cm (!). Praca waży 4.3 grama i jest oznaczona moim imiennikiem.

Istnieje możliwość wykonania wisiorka z innym kamieniem. Do pracy dołączony jest rzemień lub wegański sznurek (łańcuszek ze zdjęcia na życzenie). Całość zapakowana w eleganckie, firmowe pudełko.
W razie jakichkolwiek pytań proszę kontakt.


Materiał: Srebro
Kolor: Biały, Morski, Niebieski, Srebrny, Szary
Kamienie: Kamień Księżycowy, Labradoryt
Kolekcja: Kwiaty, Stała kolekcja
450 zł

Chcesz kupić tę pracę, zamówić podobną lub o coś zapytać?
Potrójna Bogini w kwiatach