Na tej stronie używamy ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat. Ok, rozumiem
Drakonaria

unikatowa biżuteria Anny Mazoń

Back Smocze oko - ogień

Niewielki, ażurowy, srebrny wisior, zaprojektowany przeze mnie od podstaw ręcznie, zdobiony niesamowicie szczegółowymi ornamentami, fascynującymi fakturami i ognistym kamieniem słonecznym. Rzeźbione smocze oko, pokryty niezwykłą fakturą ogon, zęby, pazury i smoczy skarb tworzą fascynującą kompozycję. Zdekonstruowany smok - nie dosłowny, ale wciąż przekazujący esencję tej wspaniałej, mitycznej istoty.

Wisior został zoksydowany, przetarty i wypolerowany. Dostępny także w wersji z czarnym diopsydem gwiaździstym (na kolejnych zdjęciach), ukazującym czteroramiennną gwiazdkę w słońcu i sztucznym oświetleniu (w świetle rozproszonym przeistacza się w delikatny, srebrzysty obłoczek na czarnym tle).

Długość wisiora to 4.7 cm - jest niewielka - zdjęcia prezentują pracę w sporym powiększeniu. Stopień szczegółowości tej małej, srebrnej rzeźby jest naprawdę zaskakujący. W najszerszym miejscu ma 2,3 cm. Zawieszony na czarnym, wegańskim sznurku lub rzemieniu. Zostanie zapakowany w ozdobne pudełko. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
Na życzenie istnieje możliwość wykonania także z granatem, bursztynem, kamieniem księżycowym lub opalem etiopskim.


Materiał: Srebro
Kolor: Czarny, Pomarańczowy, Srebrny, Szary
Kamienie: Diopsyd gwiaździsty, Kamień Słoneczny
Kolekcja: Z baśni i legend
500 zł

Chcesz kupić tę pracę, zamówić podobną lub o coś zapytać?
Smocze oko - ogień